Narożniki na zamówienie pod wymiar – wszystko, co musisz wiedzieć

Poszukiwanie mebli, by dopasować je do pomieszczenia, zawsze stanowiło pewien problem i wymuszało kompromisy. Często musieliśmy rezygnować z tego, co nam się podoba lub nieco inaczej zaaranżować wnętrze, by zmieścić w salonie wszystkie meble, a także stół i narożnik. Dlatego istnieje dużo wygodniejsza opcja, dzięki której możesz wykończyć salon tak, jak pragniesz! Narożniki na zamówienie pod wymiar pozwalają klientom wybrać konkretnie taki narożnik, jaki im się spodoba i dopasować jego wymiary do własnego wnętrza. Jeszcze nigdy aranżacja salonu nie była tak prosta. A wszystko to dzięki możliwości indywidualnego projektu pod względem wymiarów narożników!

Jak przebiega zamówienie narożnika pod wymiar?

By wybrać i zamówić narożnik można oczywiście przejść się bezpośrednio do sklepu i wybrać odpowiadający wzór i przy zamówieniu podać jego wymiary, ale można to równie dobrze zrobić całkowicie online. Wystarczy kontakt mailowy lub zamówienie bezpośrednio na stronie sklepu oferującej narożniki na wymiar. Mebel jest w takim przypadku produkowany indywidualnie dla klienta, więc czas oczekiwania jest nieco dłuższy, niż podczas zamawiania gotowego egzemplarza z magazynu. Dlatego więc zaplanuj wybór narożnika pod wymiar z odpowiednim wyprzedzeniem, by był gotowy na zakończenie remontu.

Jakie narożniki można zamówić pod wymiar?

Tak naprawdę nie ma ograniczeń, jeśli porównamy ofertę standardowych mebli i tych na wymiar. Bez najmniejszego kłopotu zamówimy narożniki z funkcją spania, z pojemnikiem lub dwoma pojemnikami osobnymi, zarówno nieco wyższe, jak i niższe. Istnieją również narożniki z regulowanymi zagłówkami i dodatkowymi schowkami. Jeśli chodzi o kolorystykę i styl, to praktycznie nie ma ograniczeń – mebel i tak zostanie dopiero wyprodukowany zgodnie z indywidualnym zamówieniem, więc nie ma ryzyka, że zapas konkretnego model akurat się wyczerpie. Również zakres cenowy jest bardzo szeroki i znajdziemy meble zarówno w niskiej cenie, jak i te z najwyższej półki.

Ile kosztują narożniki na zamówienie pod wymiar?

Wiele osób nawet nie sprawdza cenników mebli pod wymiar, bo uważają, że jest to oferta zarezerwowana dla osób z dużo większymi funduszami. Jest to jednak błąd, bo dzisiejszy rynek pokazuje, że ceny standardowych narożników oferowanych w sklepach nie odbiegają znacząco cenowo od tych na zamówienie. Oczywiście często może się zdarzyć, że końcowa cena jest kilkaset złotych wyższa, jednak zyskujemy możliwość wyboru konkretnego modelu narożnika, który nam pasuje do wnętrza, a wymiary możemy bez problemu dostosować. Gdy musimy wybrać narożnik do gotowego wymiaru, oferta jest zazwyczaj bardzo okrojona i rzadko się zdarza, że kupimy akurat to, co na początku chcieliśmy.

W dostępnej na stronie https://www.kamadomeble.pl/ ofercie znajdziemy zarówno tanie narożniki na zamówienie pod wymiar, jak i modele eleganckie i ekskluzywne. Jeśli więc poszukujesz tanich mebli salonowych – również możesz skorzystać z narożnika pod wymiar. Dzięki temu aranżacja salonu będzie znacznie łatwiejsza (zarówno w stylu skandynawskim, minimalistycznym, jak i klasycznym).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *