Nie chce Ci się zmywać naczyń? Ktoś może zrobić to za Ciebie!

Każdy z nas ma wiele obowiązków domowych, do których dochodzi praca, nauka czy hobby. W pewnym momencie braknie nam na wszystko czasu i ustalamy sobie pewnego rodzaju hierarchię rzeczy „ważnych” i „ważniejszych”. Nie warto marnować czasu na rzeczy, które ktoś może wykonać za nas. My zaoszczędzimy czas, a druga osoba dzięki nam zyska pracę. Rozwieszanie ogłoszeń na słupach, klatkach schodowych czy facebooku sprawia, że zgłosi się mnóstwo osób, ale żadna z nich raczej nie będzie właściwa. Czasem chodzi nam o proste czynności jak zrobienie dużych zakupów czy umycie naczyń z kilku dni. Warto sprawdzić różne strony internetowy bądź portale, na których ludzie sami zgłaszają chęć wykonania drobnych prac domowych.

Lepsze niż zmywarka?

Jedną ze stron, na której możemy zlecić wykonanie określonej usługi jest wulu.pl. Istnieje tam wyraźny podział na pszczelarzy, zlecających pracę oraz pracowite pszczółki, które ją wykonają. Obie strony zyskują to, na czym zależy im najbardziej. Zlecić możemy zrobienie zakupów, przygotowanie poczęstunku dla dzieci, umycie podłóg, przycięcie krzaków bądź inne czynności, na które nie mamy czasu bądź nie lubimy ich wykonywać z pewnych względów.

Bądź smart

Samo zlecenie pracy na stronie jest bardzo proste. Po pierwsze należy się na niej zarejestrować jako pszczelarz. Następnie określić szczegóły wykonywanej pracy przez pracowitą pszczółkę. Obsługa serwisu pomoże nam przy wyborze najlepszego zleceniobiorcy. Za zlecenie płacimy w momencie kiedy zostanie ono wykonane. W razie wątpliwości mamy możliwość skontaktowania się z zarządcami strony i rozwiania wszelkich naszych wątpliwości.

Szkoda czasu na domowe zajęcia

Obowiązki domowe potrafią być bardzo przytłaczające. Zlecenie ich komuś pozwoli nam zaoszczędzić czas, w którym to możemy się dokształcać bądź spotkać z dawno niewidzianym przyjacielem. Życie powinno polegać na przyjemnościach. Skoro nie lubimy sprzątać bądź robić zakupów, zlećmy to pracowitej pszczółce. Ona wykona to dużo szybciej od nas, a my pozbędziemy się kolejnego punktu z listy „do zrobienia”.

2 komentarze

  1. a już myślałam, że to artykuł na temat wyższości zmywarek nad myciem ręcznym:)
    a tu takie zaskoczenie, nawet nie wiedziałam, że takie czynności można zlecać innym i że istnieje tak ciekawa platforma internetowa. Polecam wszystkim wulu.pl – pomysł jest rewelacyjny!

  2. trzeba byc totalnym leniem jeżeli nawet do zmywania naczyń chcemy kogoś wynająć! no bez przesady! ja nie chce żeby mi ktoś obcy krzątał się po domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *