Oryginalny design i wysoka jakość wózka dziecięcego Quinny

Wybór odpowiedniego wózka dziecięcego,to ogromne wyzwanie dla rodziców przygotowujących się na narodziny ich potomka oraz dla tych,którzy już takiego maluszka posiadają. Wygodny i komfortowy wózek, który będzie sprzyjał odpoczynkowi i relaksowi maluszka podczas spacerów to marzenie każdego odpowiedzialnego i troskliwego rodzica. Producenci oferują szeroki wachlarz różnorodnych pojazdów dla najmłodszych,spośród których niezwykle trudno jest dokonać wyboru tego jedynego,najlepszego dla ukochanego maleństwa.

Nowoczesny, designerski i funkcjonalny

Niemal każdy rodzic, a zwłaszcza przedstawicielki płci pięknej, szukając wózka dziecięcego, kierują się nie tylko jego stroną praktyczną, ale także oryginalnym i zachwycającym wyglądem. Piękny i modny wózek, z pewnością jest powodem do dumy i to ogromna przyjemność wozić maluszka w takim pojeździe. Wózek Quinny z całą pewnością należy do bardzo efektownych wózków dziecięcych, które nie pozostaną niezauważone pośród innych. Wózek Quinny wykonany jest z wysokiej  jakości materiałów, odpornych na czynniki atmosferyczne, co znacznie przedłuża okres eksploatacji tego pojazdu i sprawia, że nawet po długim czasie jego użytkowania, wózek doskonale się prezentuje. Designerski wygląd i funkcjonalność wózka Quinny plasuje go na pierwszych miejscach idealnych pojazdów dziecięcych.

Wózek Quinny doskonały na spacery miejskie i wakacje w terenie

Decydując się na zakup wózka Quinny, można mieć pewność, że świetnie sprawdzi się zarówno w miejskich warunkach, jak i wypadach za miasto. Wygodne pompowane tylne koła i aluminiowy stelaż, posiadający dwie blokady zapobiegające niekontrolowanemu rozłożeniu, idealnie sprawdzają się podczas wyjazdów z maluszkiem, a szybkie składanie  i rozkładanie tego wózka, czyni go niezwykle prostym i przyjemnym w obsłudze. Jego niewielkie gabaryty po złożeniu, zmieszczą się nawet w niewielkim samochodzie.

Wózek Quinny charakteryzuje doskonałe połączenie jakości z eleganckim wyglądem. Wersja spacerowa posiada miękką, przyjazną dla skóry dziecka tapicerkę, zdejmowaną w razie konieczności do prania. Ergonomiczna rączka pozwala dopasować ją do wzrostu osoby prowadzącej wózek. Montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy siedzisko spacerówki oraz wygodna budka ze stopniem ochrony UV50+, daje bardzo skuteczną ochronę dziecka przed słońcem. Dołączone akcesoria do wózka, w postaci uchwytu na parasolkę czy kosza na zakupy, oraz folii przeciwdeszczowej, sprawiają, że wózek Quinny staje wręcz idealnym pojazdem na spacery z małym i większym dzieckiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *