Poczuj się w swoim ciele jak prawdziwa księżniczka. Odkryj, czym są Perły księżniczki!

Wywodząca się z pałacu chińskich cesarzy prastara receptura wpadła w ręce naukowców i specjalistów medycznych…. Brzmi jak opis ciekawej książki? To wcale nie opowieść, ale prawdziwa historia produktu, który odmienił życie wielu kobiet. Sprawdź, czym są Perły Księżniczki!

Drogocenne perły – dla kogo?

Perły Księżniczki to naturalny preparat dla kobiet, którego zadaniem jest kuracja w przypadkach wszelkich infekcji grzybicznych i bakteryjnych pochwy, infekcji spowodowanych drożdżakami, nadżerek, a także oczyszczanie pochwy z martwego nabłonka śluzówki, łagodzenie obfitych i bolesnych miesiączek. Prócz działania prozdrowotnego, Perły Księżniczki to także preparat, który działa stricte kosmetycznie na strefę intymną: delikatnie wybiela skórę, wzmaga napięcie i jej elastyczność, dodatkowo poprawia nawilżenie u kobiet, którym doskwiera suchość pochwy, a co za tym idzie stosunki seksualne zyskują nowy, dotąd nieznany wymiar.

Perły? Naturalnie!

Perły Księżniczki, które są sprzedawane w formie globulek, pakowanych po sześc w jednym opakowaniu to preparat bazujący na naturalnych składnikach. Nie jest więc uciążliwym dla organizmu antybiotykiem, którego przyjmowanie może doprowadzić do wyniszczenia organizmu, zwłaszcza wtedy, gdy jest niedostosowany do konkretnego kobiecego problemu. Perły Księżniczki w swoim składzie zawierają wiele komponentów roślinnych Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ich receptura jest tajna, przez co ich obecność na rynku jest prawdziwie unikalna. W ich skaldzie znajdziemy, między innymi: smocze drzewo -chińskie panaceum, środek, który jest odpowiedzialny za proces bliźnienia się ran i tamowania krwawienia, rabarbar lekarski, pigwowiec chiński – stosowany na zapalenia pochwy o różnym podłożu oraz zapalenia warg sromowych, a także kora i liście akcji katechu – bogate w taniny i pomagające w leczeniu stanów zapalnych śluzówki, grzybic. Inne składniki to krokosz barwierski, ałun, sofora chińska oraz organiczny związek chemiczny – borneol (jego przeciwzapalne i przeciwbólowe działanie blokuje namnażanie się drobnoustrojów powodujących choroby).

Kuracja -jak to działa?

Opakowanie zawiera sześć szczelnie zamkniętych globulek. Dawkowanie polega na umieszczeniu globulki w pochwie (przy pomocy foliowych ochraniaczy na palce, dołączonych do opakowania), która działa w niej przez trzy dni. Po trzech dniach resztki preparatu mogą zostać wydalone z kanału rodnego wraz ze śluzem i należy zastosować dwa dni przerwy. Cyklicznie, kolejną globulkę umieszcza się na kolejne trzy dni, następnie robiąc dwa dni przerwy i tak przez cały miesiąc. W trakcie trzydziestu dni powinniśmy zużyć sześc globulek, ściśle stosując się do wytycznych. Po miesiącu kuracji warto profilaktycznie stosować w dalszym ciągu perły, z częstotliwością jedna na miesiąc lub w razie potrzeby – jedna na tydzień.

Przeciwwskazaniem do kuracji jest, między innymi, ciąża oraz karmienie piersią, bycie dziewicą, obecna miesiączka.

Ważnym jest, by podczas stosowania pereł zwrócić uwagę na to, by zakładana bielizna była przewiewna (najlepiej wykonana ze stuprocentowej bawełny) i nieuciskająca miejsc intymnych.

A co na to kobiety?

Perły Księżniczki opinie i recenzje mają bardzo dobre! Są chwalone i polecane kobietom przez kobiety! Lepszej rekomendacji nie można sobie wymarzyć! Wiele osób ceni preparat za ich natychmiastowy niemal efekt, już po pierwszej globulce, bardzo dużo kobiet sygnalizuje zauważalne efekty. Chronicznie nawracające infekcje, grzybice, a także nadżerki szyjki macicy, mięśniaki macicy – terapia przy takich problemach będą Perły Księżniczki.

To nie tylko higieniczne wsparcie podczas problemów ginekologicznych, ale także kompleksowa ochrona kobiecego zdrowia, spowolnienie procesów starzenia i zachwycające wizualne efekty! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *