Połącz elegancję ze sportową użytecznością

Doskonały wygląd to połączenie dwóch cech: pozornej nonszalancji w doborze strojów oraz „tego czegoś”, co sprawia, że nawet zwykły T-shirt i jeansy wyglądają zjawiskowo na danej osobie. Przygotowując się do wyjścia, warto też pamiętać o dodatkach. Te klasycznie piękne, a jednocześnie w dużych, widocznych z daleka rozmiarach zegarki Casio Edifence dają dokładnie ten efekt, o który ci chodzi!

Pozorna nonszalancja i styl

Aby uzyskać efekt pozorowanego luzu w doborze strojów i dodatków, warto nie przejmować się specjalnie tym, czy dany odcień bluzki pasuje do odcienia butów lub czy fason butów nie jest minimalnie zbyt sportowy w stosunku do spodni. Kluczem jest uzyskanie właśnie tego niemal nieuchwytnego połączenia między elegancją a sportowym charakterem. Bardzo ciekawe są przykłady zegarków Casio Edifence, które hołdują zasadzie skromności przy jednoczesnym przykuwaniu uwagi. Jak możliwe jest połączyć jedno z drugim? Ta kolekcja zegarków uzyskuje ten efekt dzięki typowo sportowej tarczy włożonej w elegancką, unikatową kopertę oraz bransoletę, która dopełnia piękna tego całego wyrobu.

Wygoda na co dzień i od święta

            Sportowe zegarki charakteryzują się zwykle dużą, wygodną tarczą i wieloma różnymi funkcjami – wyświetlają datę, posiadają alarmy, datownik. Stwarzają one na tarczy bardzo ciekawy pozorny nieład, który jednak po pewnym czasie okazuje się niezastąpiony dla osób, które intensywnie smakują życie i często korzystają z funkcjonalności zegarków. Casio Edifence to właśnie idealny przykład tego, jak dużą, sportową tarczę można świetnie zgrać z elegancją i prostotą jego obudowy. Taki model zegarków z elegancką, błyszczącą bransoletą, jest polecany stylizacjom casualowym, czyli tym, w których najczęściej gustują panowie, którzy nie muszą zakładać do pracy oficjalnego i sztywnego garnituru. W przypadku lżejszych i swobodniejszych marynarek sportowych zegarek tego typu może również się świetnie sprawdzić u mężczyzn pewnych siebie i lubiących podkreślać swój charakter i styl właśnie poprzez tego rodzaju widoczne dodatki. Nawet zadziorna, stylizowana na podartą koszulka, do której dorzuci się tej klasy zegarek dobrej marki, nie jest w stanie przyćmić uroku całej stylizacji. Zegarek za to świetnie ją podkreśli i uzupełni – sprawi, że nie będzie wyglądała na chaotyczną i przypadkową. Zegarki Casio Edifence są również doskonałym uzupełnieniem stylizacji codziennych oraz świątecznych dzięki swojej ogromnej wygodzie.

Funkcje i wytrzymałość

Obecnie w zegarkach dobrej klasy najczęściej wykorzystuje się mechanizmy kwarcowe. Są one dużo popularniejsze od nakręcanych wnętrz czasomierza, ponieważ nie wymagają nastrajania ani okresowej konserwacji u zegarmistrza. Chcąc nabyć funkcjonalny zegarek, najlepiej skupić się właśnie na renomowanych markach, które gwarantują najwyższą jakość wyrobu. Doskonałej jakości zegarki z tym mechanizmem i dużą tarczą oprócz swojej wytrzymałości mają też wiele innych ciekawych funkcjonalności. Wśród nich jest na przykład możliwość podświetlenia tarczy, co ułatwia korzystanie z gadżetu nocą. Zegarek informuje też o tym, czy wyświetlane są godziny przedpołudniowe, czy popołudniowe. Może także zadzwonić o określonej godzinie, gdy zostanie zaprogramowany na alarm, lub pełnić funkcję stopera. Głównie z powodu tych funkcjonalności klasyczne zegarki sportowo-eleganckie są doskonałe do użytku codziennego, ale i jako element bardziej wizytowej stylizacji. Sprawdzą się także jako wartościowy prezent!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *