5 sposobów na udany podryw

1
590

Nie ma skutecznych sposobów na podryw, które będą w 100% efektywne. Każda dziewczyna jest inna i inaczej będzie reagować na nasze działania. Jedne mogą lubić być długo uwodzone, inne zaś stawiają na zdecydowanych mężczyzn. Wiele będzie zależało od ich wieku, zainteresowań czy też warunkach w jakich się wychowała. Przed przystąpieniem do podrywu powinniśmy wiedzieć chociaż podstawowe rzeczy o danej osobę, aby wiedzieć jaki przyjąć ton w czasie zabiegania o jej względy.

 

Najważniejsze jest pierwsze spotkanie i rozmowa więc już na początku powinniśmy wypaść interesująco. W czasie podrywu naturalnie znaczenie ma też wygląd, ale jego znacznie jest mniejsze niż ci się wydaje. Kobiety są bardziej złożone od mężczyzn i patrzą na cały szereg różnych cech. Oto lista pięciu podstawowych sposobów na udany podryw i randkę!

Bądź pewny siebie

Kobiety uwielbiają pewnych i stanowczych mężczyzn. Chcą czuć się w ich towarzystwie bezpiecznie i móc na nich polegać. Facet powinien mieć własne zdanie i przekonania, których powinien bronić. Nieśmiałość dla wielu kobiet jest uważana za uroczą, ale raczej nie są w stanie zbudować trwałej relacji z taką osobą. Kobiety zwyczajnie lubią być podrywane i nie chcą robić pierwszych kroków.

Pozostań tajemniczy

Kobiety lubią mężczyzn tajemniczych, nieokreślonych. W czasie pierwszej rozmowy nie powinniśmy skupiać uwagi na sobie. Im mniej będzie wiedziała, tym ciekawszą osobą jej się wydamy. Jeżeli jednak zada nam pytanie – powinniśmy odpowiedzieć. Rozmową powinniśmy kierować w taki sposób, aby mogła mówić jak najwięcej. W ten sposób dajemy jej do zrozumienia, że naprawdę nas interesuje.

Zapach

Wiemy już, że kobiety są skomplikowane i zwracają uwagę na wiele rzeczy. Jedną z nich jest zapach, który może działać jak feromony. Idealnie dobrane i nieprzesadzone męskie perfumy są w stanie przyciągnąć uwagę kobiety. Według badań naukowców najskuteczniejsze działanie ma zapach lukrecji oraz piżma.

Używaj jej imienia

Kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna wymawia jej imię. W normalnych rozmowach często je pomijamy i rozmawiamy bezosobowo. W czasie podrywu warto od czasu do czasu wypowiedzieć na głos imię wybranki – dzięki temu prostemu zabiegowi jesteśmy w stanie mocniej przykuć jej uwagę i zawiązać natychmiastową więź. Najlepsze efekty uzyskamy posługując się zdobieniami i formą w wołaczu. Uważajmy, aby nie nadużywać tego wybiegu, bo skutek będzie przeciwny do zamierzonego.

Mowa niewerbalna

Gesty znaczą więcej niż słowa. O ile jesteśmy w stanie mocno cedzić słowa i poprowadzić rozmowę zgodnie z naszymi zamierzeniami to nie zawsze jesteśmy w stanie zapanować nad swoim ciałem. Jeżeli chcemy wywrzeć wrażenie na dziewczynie to pamiętajmy, aby się nie garbić. Wyprostowana sylwetka kojarzy się kobietom znacznie lepiej i wywołuje pozytywne odczucia – wydasz się wyższy , lepiej zbudowany i pewniejszy siebie. Zwracaj uwagę na to, co robią twoje ręce. Nerwowe stukanie palcami o stół pokaże nasz stres i zniecierpliwienie, natomiast skrzyżowanie ramion na piersi da wrażenie osoby nieszczerej i mającej coś do ukrycia.

JZ
Więcej męskich porad? Sprawdź: www.menshealth.pl/seks,1.

1 KOMENTARZ

  1. Poradników podrywania jest masa ale nie ma jednej skutecznej metody, jest wprawdzie kilka uniwersalnych praw jak ładny zapach, schludność, kultura itp ale całość i tak jest indywidualna sprawą..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.