Sposób na ochronę przed wszawicą głowową – HEDRIN OCHRONA

1
397

Mamy XXI wiek, wysoki poziom higieny, a problem wszawicy głowowej nadal występuje w dużym natężeniu, zwłaszcza wśród najmłodszych członków społeczeństwa. Dlatego tak ważna jest prewencja. Niezastąpioną pomocą okazuje się w tym wypadku nowy rewolucyjny produkt, który pojawił się na rynku – HEDRIN OCHRONA. Preparat zapewnia stałą ochronę przed wszami, a jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Temat wszawicy głowowej obrósł wieloma mitami, np. wciąż niesłusznie łączony jest z ubóstwem i brudem. Dlatego problem, choć powszechny – dotyczy wszystkich kontynentów, stref klimatycznych i populacji, stał się wstydliwy, co sprzyja rozprzestrzenianiu się pasożytów. Jak zatem skutecznie mu przeciwdziałać?

Stałą ochronę przed wszawicą głowową zapewni skuteczny preparat wykorzystywany w profilaktyce wszawicy głowowej – HEDRIN OCHRONA, który ostatnio pojawił się w sprzedaży. – HEDRIN OCHRONA zabezpiecza przed rozwinięciem wszawicy głowowej, uniemożliwia wykluwanie się wszy z jaj oraz zabija pasożyty, które znajdują się już na włosach. Składnikiem aktywnym preparatu jest 1% Aktivdiol® – tłumaczy Eliza Fabijańczyk, Product Manager w firmie Solpharm. Produkt można stosować u dzieci i niemowląt już od 6 miesiąca życia przez dowolny okres czasu. Ma formułę sprayu, dzięki czemu jest łatwy w użyciu, a aplikacja na suche bądź mokre włosy przebiega szybko. – Nie wymaga spłukiwania, a dodatkowo pielęgnuje włosy podobnie jak odżywka i uławia ich rozczesywanie – dodaje Eliza Fabijańczyk. Aby uchronić maluchy przed ryzykiem zarażania wszami, wystarczy go nakładać 2 razy w tygodniu. Dodatkowo, jego owocowy zapach jest w pełni akceptowany przez dzieci i rodziców.

Preparat HEDRIN OCHRONA należy stosować regularnie zwłaszcza u dzieci w przypadkach, gdy istnieje zwiększone ryzyko zarażenia wszami: wspólne zabawy, nocowanie u znajomych czy powrót do szkoły po wakacyjnych wyjazdach.

Cena: 120 ml – ok. 29 zł

 

Za kontakty z mediami odpowiada:

Izabela Oko CiałowiczPR
PR Manager

Tel. (22) 781 40 51

Tel. kom. 533 502 029

izabela.oko@cialowiczpr.pl

 

1 KOMENTARZ

  1. A kobiety w ciazy w razie czego moga go zastosowac? U synka w przedszkolu juz byla wszawica akurat byl chory takze nie zalapal ale w razie kolejnego przypadku wolalabym wiedziec bo jak synek zlapie wszy to i pewnie jest spore prawdopodobieństwo ze i ja sie zaraze a jestem w ciąży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.